Walka o wyłączenie Sędziów…

strona dotycząca walki o wyłączenie sędziów nie stosujących Konstytucji i Praw Człowieka

(27.03.2013)

Mamy odpowiedź!!!
Oto według NSA Sędziowie nie muszą stosować przepisów Konstytucji i Praw Człowieka – tak wypowiedział się Prezes NSA Roman Hauser w postanowieniu z 19 marca 2013 (Sygn. akt II OZ 182/13)
Na pytanie: Czy Sędziowie, którzy nie stosują Konstytucji i Praw Człowieka, mogą nadal rozstrzygać w sprawach dotyczących bezpośrednio Człowieka, padła odpowiedź: MOGĄ!!!
Niesłychane!
Najwyraźniej Sędziowie NSA nadal kierują się stalinowską doktryną prawną: „Nas obowiązują przepisy a nie Konstytucja”
Inne pytanie: „Czy pomijanie lub niebezpośrednie stosowanie przepisów Konstytucji RP jest błędem” Roman Hauser pozostawił bez odpowiedzi.
Jak to uzasadnił? Ano tak: … ustawa zawiera zamknięty katalog przesłanek … a w „katalogu” nie umieszczono przesłanki: „łamanie Konstytucji RP”. Jeśli przesłanki nie ma w katalogu to, oznacza że Konstytucję można łamać? – tak to według Romana Hausera, Prezesa NSA.
Moim zdaniem nie stosowanie Konstytucji jest czymś więcej niż błędem, jest przestępstwem systemowym, powszechnym!
System – to stalinowska „doktryna” prawna, silnie jeszcze zakorzeniona w umysłach Sędziów i nie zezwalająca na percepcję Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, szczególnie jej artykułów: 8 i 13.
Przestępstwo – to powszechne łamanie przepisów Konstytucji RP, najczęściej art. 8 i 13. Przypomnę, to nakaz bezpośredniego stosowania Przepisów Konstytucji RP (art. 8 p. 3)  przy jednoczesnym zakazie stosowania totalitarnych praktyk: faszyzmu, nazizmu i komunizmu (art. 13).
Totalitarne praktyki to zasada „ Nas obowiązują przepisy a nie Konstytucja” To zasada bezwzględnego podporządkowania się przepisom prawa z pominięciem Moralności, Etyki czy Praw Człowieka. To zasada traktowania Konstytucji jak obłoku w chmurach.
Co robić? – przemyślę to jeszcze, najprawdopodobniej wystąpię do Strasburga, powinienem też zawiadomić o przestępstwie organy ścigania – tylko które, przecież Sędziowie podlegają immunitetowi a postanowieniu nie służy już apelacja – co więc robić? może wystosować apel do innych Sądów, jak zachować się wobec przestępstw niezależnych Sądów???
Posiadam twarde dowody na to, że Sędziowie pomijają przepisy Konstytucji RP w sprawach dotyczących Człowieka – podważając tym samym moc prawną Konstytucji RP.

W.D.

oto kalendarz boju Waldka o wyłączenie Sędziów, którzy nie stosują, lub niebezpośrednio stosują przepisy Konstytucji RP:

1. 19 grudnia 2012 wniosek do WSA w Lublinie o wyłączenie Sędziów, którzy w sprawach bezpośrednio dotyczących Człowieka nie stosują przepisów Konstytucji i Praw Człowieka
2. 22.01.2013 WSA nie uwzględnienie wniosku (Sygn. akt II są/LU 843/12)
3. 4.02.2013 zażalenie do NSA
4. 19.03.2013 postanowienie NSA – „Sędziowie nie muszą stosować przepisów Konstytucji i Praw Człowieka w sprawach bezpośrednio dotyczących Człowieka”!!! (Sygn. Akt II OZ 182/13)
5. Strasburg ?

Reklamy

2 responses to “Walka o wyłączenie Sędziów…

  1. Pozostaje Strasburg … jesteśmy z Panem ! Powodzenia, miejmy nadzieję, że tam się uda …

  2. Pozdrowienia z Sierpińskiego, jesteśmy z Panem i zbieramy podpisy. Powodzenia, trzymamy kciuki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s