Zbliża się jubileusz…

…pół miliona wejść na naszą stronę. Jest już 490 000.
Czy będziemy jakoś to celebrować, czy ktoś ma pomysł?

Ta strona to dzieło Artura Milickiego z Akademii Bosej Stopy, dzięki Arturze! … Pomagali też: Ludwika Wykurz, Agnieszka Minota, Piotr Czajkowski, Anna Kleszcz … dzięki!

Ale od dwóch lat strona jest zaniedbana, z różnych przyczyn. Zmęczenie? Tak, jestem zmęczony. Znudzenie? Też. Artur się znudził, to na pewno, inni też … swoją drogą przydałby się ktoś do pomocy: Artura brak, ja się słabo znam na internecie, jakaś młoda krew by się przydała ???

Znudzili się też członkowie, niektórzy odeszli … ale wielu doszło. Niektórzy powrócili …

Zmęczeni są również Sędziowie? Chyba tak – jedni odeszli, inni już na emeryturze … znika przeciwnik? Nie. Młodzi są bardziej bezwzględni, aroganccy i bez skrupułów.

W moim kierunku kierują poniżające – i Sąd i Sprawiedliwość – działania, np: Sędziowie wysyłają do mnie nieprawidłowe wezwania (sformułowane tak, abym nie mógł się stawić) i od razu uruchamiają Policję w Puławach i Warszawie z nakazem odszukania i przymusowego dowiezienia mnie … jaki w tym cel?:

 1. Sprokurowanie dowodów przeciwko mnie?
 2. Pozbawienie mnie dobrego imienia?

Można też uznać, że to taka rutyna Wymiaru Sprawiedliwości, inaczej mówiąc przykład systemowego (nie zamierzonego) bezprawia – arogancji, poczucia wszechmocy i bezkarności. A przecież powinni wykazywać się skromnością i kulturą – szczególnie młodzi.

Czy przestaję walczyć? Nie – przecież walczę o wolności i prawa człowieka zagwarantowane w Konstytucji. Ale forma walki się zmienia. Charakter też. O ile na początku stawiłem (trafną – wydarzenia to potwierdzają) tezę: Konstytucja Rzeczpospolitej jest systemowo łamana bo nadal jest przytłoczona stalinowską doktryną prawną to teraz formułuję zarzuty oparte na pełniejszej wiedzy, doświadczeniu i analizie i mówię już o „systemowym bezprawiu”.

Ująłem to we WZORCACH:

 1. przepisy Konstytucji nie są stosowane
 2. hierarchia wartości/przepisów jest pomijana
 3. zasada jednakowego uwzględniania dobra/argumentacji wszystkich uczestników jest pomijana
 4. zasada logiki jest pomijana
 5. zasada prawdy jest pomijana
 6. język prawny stał się barierą i czynnikiem fałszującym rzeczywistość, narzędziem manipulacji i przymusu zamiast sprawiedliwości

Najsmutniejsze jest to, panuje powszechne przyzwolenie na takie praktyki … oraz powszechna nieznajomość Konstytucji Rzeczpospolitej.

Kto chce, niech czyta więcej: http://sad-nad-sedziami.manifo.com/

Co się zmieniło? Teraz występuję w imieniu ogólnopolskiego Ruchu Społecznego ku Praworządności i Sprawiedliwości. To istotna zmiana bo powstał taki Ruch – 21 maja 2015 r. w Sejmie. Stoję na jego czele … jeszcze się nie rejestrujemy …

Ale ta strona też jest zaniedbana, samemu nie daję rady, brakuje czasu i sił. Potrzebuję pomocy wolontariatu: informatycznej, graficznej, redakcyjnej, promocyjnej, polonistycznej, erystycznej … socjologa… nawet politologa itd. Pracy nie tak dużo, liczy się jakość – ale zadania szczytne. Cel, możliwości i perspektywy wielkie. Wystawiane będą zaświadczenia …

To wojna z niesprawiedliwym „państwem prawnym” Wojna o praworządność … mamy świetny pomysł – to duża wartość, warto ją wypromować!!!

Jeszcze zaczekajmy z jubileuszem, jeszcze brakuje 10 000 wejść. Ale już teraz dziękuje Wam wszystkim i cieszę się, że tak długo i tak trwale byliśmy razem.

Waldemar Deska

2 responses to “Zbliża się jubileusz…

 1. Drogi Waldku. Nie zniechecaj sie, a ja sprobuje opublikowac twoj teks na google i przetlumacze go; Jestem w grupie ktora sporo dyskutuje o unii i sprawach w swiecie. Tez nie jestem za bardzo bystra w internecie ale jakos sobie radze; Mam nadzieje ze znajdziesz nowych czlonkow do twojej grupy. My jestesmy z toba Ania i Pierre

 2. trzymaj się Waldek, ja też taką szopę u siebie zbuduję bez proszenia o pozwolenie … będzie nas więcej
  Wojtek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s