Pismo procesowe Waldka – chce uchylenia grzywny

28 stycznia 2014 Waldek stworzył pismo do WSA w Lublinie.
Wnosi u uchylenie zaskarżonych postanowień w całości – w obronie prawa.

Powołuje sie na szereg artykułów konstytucji, która  – w założeniu – ma być aktem nadrzędnym nas wszelkimi innymi. Nie może być łamana a podrzędne akty muszą być z konstytucją zgodne.

Odnosi się w nim do procedury przymuszania do którego sąd nie ma prawa.

Całość pisma procesowego
Notka również w Kalendarium, sekcja C, pkt 5

One response to “Pismo procesowe Waldka – chce uchylenia grzywny

  1. Bardzo mi przykro, że sprawa tak bezsensowna trwa tyle czasu i do tego pociągając za sobą mnóstwo urzędniczego i Pańskiego, Panie Waldku – czasu i kosztów. Gdyby schowano do kieszeni dumę i pseudohonor, sprawa byłaby uznana za niebyłą i nieistotną! Dziesiątki tysięcy rodzin żyje na skraju nędzy, różne badania podają, w jakich warunkach żyją wielodzietne rodziny, a u nas trwoni się pieniądze podatnika na procesy, korespondencję i po co? W imię praworządności? Bzdury! Tak wielkiej liczby bezsensownych i wykluczających się nawzajem ustaw, zarządzeń, przepisów wykonawczych i innych pseudointerpretacji nie ma w żadnym z krajów europejskich. Czesi jedną, prostą, mądrą ustawą uregulowali wszelkie wątpliwości.
    http://polakwczechach.pl/home/1-mieszkanie/8-artyku-7-budowa-domu.html

    U nas to niemożliwe z powodu zmowy polityków: nieustanowienie konkretnych przepisów daje pole do działania korupcji, kolesiostwu i nękania „niepokornych”, których mózgi nie są zniewolone ideami „ładuzawszejakiegośtamczymśusprawiedliwionego”. Jakże trzeba mieć niewolniczy umysł, by nie umieć wyobrazić sobie świata bez tych ograniczeń! Każdy z takim umysłem znajdzie usprawiedliwienie na wszelkie draństwo: a przecież te tereny dzikie i pustelnicze oddawane były za bezcen obcym „możnowładcom”, by dzicz stąd wyplenić i je trochę ucywilizować! No to mamy cywilizację wilków i hien! Ich się nie da ucywilizować. Bez obawy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s