Czekając na wyrok..

W dniu 16 lipca (wtorek) o godzinie 12 zostanie ogłoszony wyrok w sprawie Waldka. Dokładniej w sprawie zaskarżenia planu miejscowego. Przypominam, że zdaniem Waldka plan ten jest niezgodny z Konstytucją, godzi w istotę Wolności i Równości poprzez niesprawiedliwe traktowanie poszczególnych właścicieli. Jednych faworyzuje innych dyskryminuje.

Waldemar Deska planuje w następnej kolejności ubiegać się o odwołanie całego składu sędziowskiego prowadzącego sprawę, o zmianę sądu oraz filmową dokumentację rozpraw.
Jest to wynik przykrych doświadczeń na dotychczasowych rozprawach. Z jednej strony lekceważone są wystąpienia samego Waldka w obronie Szopy oraz wartości konstytucyjnych. Przez chichotanie, przerywanie i niepełną dokumentację tych wystąpień sąd wyraża swoje lekceważenie dla oskarżonego, a pośrednio także dla Konstytucji i jej fundamentalnych wartości, których ten próbuje bronić.
Dodatkowo protokoły z rozpraw nie oddają ani litery ani treści wypowiedzi Waldemara Deski, dlatego zasadne jest domaganie się filmowej dokumentacji.

Jednocześnie Waldemar Deska szykuje się do publikacji oświadczenia dotyczącego całej sprawy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s